هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع انقلاب بلاک چین، نهم و دهم بهمن‌ماه 97 در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
 
پوستر همایش

مهمترین هدف این دوره همایش، بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک است. فناوری زنجیره بلوک و دفاتر توزیع‌شده، رمز ارزها، سامانه‌های پرداخت جایگزین، فناوری‌های مالی، پرداخت و بانکداری باز، تقلب، پولشویی، کلاه‌برداری و روش‌های مقابله با آن و تحول دیجیتال از محورهای این همایش‌ است.

لازم به ذکر است، در حاشیه این همایش، نمایشگاهی تخصصـی برای معرفی دستاوردهای سـازمان های ارایه کننـده خدمات بانکی کشـور در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه علاوه بر بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت هایی که در زمینـه ارایه خدمات بانکی فعالیت دارند به منظور معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های خود حضور خواهند داشت. همچنین قرار است در هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت مقاله برتر نیز انتخاب شود.

اطلاعات تکمیلی درباره این همایش را می توانید از وب سایت هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت دنبال کنید.


تعداد بازديدها:   8,294