سی‌ و یکمین همایش بانکداری اسلامی به کار خود پایان داد

سی‌ و یکمین همایش بانکداری اسلامی به کار خود پایان داد
سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی با عنوان "بانکداری اسلامی با نگاهی به بیانیه گام دوم انقلاب" که از نهم شهریورماه به صورت آنلاین و از طریق لینک http://conf31.ibi.ac.ir در بانک مرکزی آغاز شده بود، پس از دو روز به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی در این همایش کارشناسان و صاحبنظران بانکی و اقتصادی در قالب میزگردهای تخصصی به بحث و بررسی با محوریت "اصلاح قوانین بانکی: زمینه ها و ضرورت ها"، "حکمرانی بانکی: نقد و ارزیابی"، "مدل کسب و کار بانکی: ارزیابی و آسیب شناسی" و "مانع زدایی و پشتیبانی از تولید: نقش و مسئولیت نظام بانکی" پرداختند.

دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی، دکتر اکبر کمیجانی رئیس بانک مرکزی، دکتر فرشاد حیدری رییس موسسه آموزش عالی بانکداری ایران و روسای اسبق بانک مرکزی از جمله سخنرانان این همایش بودند.

همایش بانکداری اسلامی، به عنوان بزرگترین رویداد علمی در حوزه علوم انسانی و به طور خاص در زمینه بانکداری اسلامی، مقارن با تصویب قانون عملیات بانکداری بدون ربا در هفته بانکداری به صورت سالیانه برگزار می شود.


هدف از برگزاری این همایش بسط دانش بانکداری، تضارب افکار و هم افزایی میان صاحب نظران و کارشناسان و آخرین دستاوردهای مطالعات و پژوهش ها در حوزه علوم بانکداری و مالی اسلامی در قالب سخنرانی، ارائه مقاله و میزگرد تخصصی است.

یافته های علمی این همایش همه ساله به صورت کتاب مجموعه مقالات و سخنرانی ها در اختیار علاقمه مندان قرار می گیرد و مرجع ارزشمندی برای مطالعات و پژوهش های آینده است.


تعداد بازديدها:   3,637